contact_form - en to tr translation catalogue (181 entries)

en: 'Send me a copy' block
tr: 'Mesajın bir kopyasını e-posta adresime gönder' seçeneği

en: (powered by bestwebsoft.com)
tr: (Geliştirici bestwebsoft.com)

en: A valid email address is required.
tr: Geçerli bir e-posta adresi yazmanız gerekiyor.

en: Action after email is sent
tr: E-posta gönderildikten sonra ne yapılsın?

en: Activate Contact Form to DB
tr: Contact Form to DB eklentisini aktifleştir

en: Activate captcha
tr: CAPTCHA'yı etkinleştir

en: Add a language
tr: Bir dil ekle

en: Add department selectbox to the contact form:
tr: İletişim Formu'na departman seçenekleri ekleyin

en: Add placeholder to the input blocks
tr: Giriş alanlarına bilgilendirme notu ekle

en: Add to the form
tr: Forma ekle

en: Add tooltips
tr: Şunları ekle:

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: Address
tr: Adres:

en: Address is required.
tr: Adresinizi yazmanız gerekiyor.

en: Address:
tr: Adres:

en: Agreement checkbox
tr: Onay kutusu

en: Are you sure that you want to delete this language data?
tr: Bu dile ait verileri silmek istediğinize emin misiniz?

en: Attachment
tr: Dosya Yükleme

en: Attachment block
tr: Dosya Yükleme

en: Attachment:
tr: Eklenecek Dosya:

en: Back to the WordPress
tr: Wordpress'e geri dön

en: Background color of the input field errors
tr: giriş alanı hataları için arka plan rengi

en: Border color
tr: Border rengi

en: Border color of the input field errors
tr: Giriş alanı hataları için border rengi

en: Border width in px, numbers only
tr: Bırder genişliği, piksel cinsinden, sadece sayı

en: Button color
tr: Buton rengi

en: Button text color
tr: Buton yazı rengi

en: Captcha
tr: CAPTCHA

en: Change the names of the contact form fields and error messages
tr: Yukarıdan eklenen dile göre İletişim Formu alanlarının isimlerini ve hata mesajlarını değiştir

en: Color of the input field errors.
tr: Giriş alanlarının hata rengi

en: Contact Form
tr: İletişim Formu

en: Contact Form Pro
tr: İletişim Formu PRO

en: Contact Form Pro | Preview
tr: İletişim Formu PRO | Ön İzleme

en: Contact Form Settings
tr: İletişim Formu Ayarları

en: Contact from
tr: İletişim Formu

en: Create a username
tr: Kullanıcı oluştur

en: Date/Time
tr: Tarih/Zaman

en: Default
tr: Varsayılan

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
tr: E-posta gönderildikten sonra eklenen dosyayı sunucudan sil

en: Disabled for editing
tr: Düzenlemeye kapatılmış

en: Display additional info in the email
tr: E-postanın içerisinde ek bilgiler göster

en: Display error messages
tr: Hata mesajlarını göster

en: Display error messages & color of the input field errors
tr: Hata mesajlarını ve giriş alanı hata rengini göster

en: Display text
tr: Metin göster

en: Download Contact Form to DB
tr: Contact Form to DB eklentisini yükle

en: Download captcha
tr: CAPTCHA'yı yükle

en: Email
tr: E-Posta Adresi

en: Email Address
tr: E-posta Adresi

en: Email Address:
tr: E-posta Adresi:

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Email in HTML format sending
tr: E-postayı HTML formatında gönder

en: English
tr: İngilizce

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
tr: İletişim Formu ile gönderilen mesajı almasını istediğiniz kullanıcının adını girin.

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
tr: Mesajın gönderilmesini istediğiniz e-posta adresini girin.

en: Error message about the file type for the Attachment field
tr: Yüklenen dosyanın uzantısıyla ilgili hata mesajı

en: Error message for the Address field
tr: 'Adres' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Captcha field
tr: CAPTCHA alanı için hata mesajı

en: Error message for the Email field
tr: 'E-posta adresş' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Message field
tr: 'Mesaj' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Name field
tr: 'İsim' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Phone field
tr: 'Telefon numarası' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Subject field
tr: 'Başlık' alanı için hata mesajı

en: Error message for the whole form
tr: Formun geneli için hata mesajı

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
tr: En fazla dosya yükleme boyutu sınırı açıldığında oluşan hata mesajı

en: Error message while moving the file for the Attachment field
tr: Yüklenecek dosya seçilirken oluşan hata için hata mesajı

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
tr: Dosya yüklenirken oluşan hata için hata mesajı

en: Error text color
tr: Hata metni rengi

en: Errors color
tr: Hataların renkleri

en: Errors output
tr: Hata çıktısı

en: Example: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm
tr: Örnek: Tarih/Saat:	19 Ağustos, 2013 - 8:50 ÖS

en: Example: Sent from (IP address):	127.0.0.1
tr: Örnek: Şu IP adresinden gönderildi:	127.0.0.1

en: Example: Sent from (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
tr: Örnek: Gönderici:	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Example: Using (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
tr: Örnek: Şunu kullanarak:	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Extra settings
tr: Ekstra ayarlar

en: FAQ
tr: SSS

en: Field's default value
tr: Alanın varsayılan değeri

en: Fields
tr: Alanlar

en: File format is not valid.
tr: Dosya uzantısı uygun değil.

en: File upload error.
tr: Dosya yükleme hatası.

en: Hide
tr: Gizle

en: If have any problems with the standard shortcode [contact_form], you should use the shortcode
tr: Eğer standart [contact_form] kısa koduyla ilgili bir sorun yaşarsanız, şunlardan birini kullanmalısınız

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
tr: Eğer 'Sayfaya Yönlendir' seçeneği seçilmişse, URL alanı şu formatta olmalı:

en: If there is something wrong about it, please contact us
tr: Eğer eklenti hakkında problem tespit ederseniz lütfen bizimle iletişime geçin

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
tr: Eğer bu MIME'ı görüyorsanız, bu e-posta sunucunuzun MIME'ı desteklemediği anlamına gelir!

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
tr: Eğer eklentiyi beğenerek kullanıyorsanız, lütfen Wordpress'te eklentiye 5 yıldız verin

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
tr: Eğer aşağıdaki alanları boş bırakırsanız, kullanıcının mesajı kayıt sırasında girilen e-posta adresine gönderilecek.

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
tr: Ücretli sürümü satın alırsanız tüm değişiklikler kaydedilecek.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
tr: Eğer sitenize iletişim formu eklemek istiyorsanız, şu kısa kodu yazınıza, sayfanıza ya da bileşen alanınıza eklemeniz yeterli.

en: Input fields
tr: Giriş alanları

en: Input fields background color
tr: Giriş alanları arka plan rengi

en: Label text color
tr: Etiket metninin rengi

en: Language settings for the field names in the form
tr: Formdaki alan adları için dil ayarları 8aşağıdaki iki seçenek için)

en: Message
tr: Mesaj

en: Message text is required.
tr: Mesaj kısmını doldurmanız gerekiyor.

en: Message:
tr: Mesaj:

en: Name
tr: İsim

en: Name:
tr: İsim:

en: Notice:
tr: Bilgi Notu:

en: Optional checkbox
tr: İsteğe bağlı onay kutusu

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
tr: E-posta'da gösterilecek, isteğe bağlı onay kutusu

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone Number
tr: Telefon Numarası

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Phone number is required.
tr: Telefon numaranızı yazmanız gerekiyor.

en: Phone number:
tr: Telefon Numarası:

en: Placeholder color
tr: Bilgilendirme notu rengi

en: Placeholder color of the input field errors
tr: Giriş alanı hataları için bilgilendirme notu rengi

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
tr: Lütfen 'GÖNDERİCİ' alanına geçerli bir e-posta adresi girin. Ayarlar kaydedilmedi.

en: Please enter subject...
tr: Lütfen başlık yazın

en: Please enter your address...
tr: Lütfen adresinizi yazın

en: Please enter your email address...
tr: Lütfen e-posta adresinizi yazın

en: Please enter your full name...
tr: Lütfen tam adınızı yazın

en: Please enter your message...
tr: Lütfen mesajınızı yazın

en: Please enter your phone number...
tr: Lütfen telefon numaranızı yazın

en: Please fill out the CAPTCHA.
tr: Lütfen CAPTCHA kısmını doldurun.

en: Please make corrections below and try again.
tr: Lütfen aşağıdaki düzeltmeleri yapın ve yeniden deneyin.

en: Plugins page
tr: Eklenti Sayfası

en: Rate the plugin
tr: Eklentiyi değerlendir

en: Redirect to the page
tr: Sayfaya yönlendir

en: Required
tr: Zorunlu

en: Required checkbox for submitting the form
tr: Formu göndermek için işaretlenmesi gereken onay kutusu

en: Required symbol
tr: Zorunlu işareti

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Save emails to the database
tr: E-postaları veritabanına kaydet

en: Send me a copy
tr: Bana bir kopyasını gönder

en: Sent from (ip address)
tr: Gönderilen (IP Adresi)

en: Sent from (referer)
tr: Gönderilen (referer)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings saved.
tr: Ayarlar  kaydedildi.

en: Show
tr: Göster

en: Show with errors
tr: Hatalarla göster

en: Site
tr: Website

en: Sorry, email message could not be delivered.
tr: Üzgünüz, e-posta mesajınız gönderilemedi.

en: Style options
tr: Tasarım ayarları

en: Subject
tr: Başlık

en: Subject is required.
tr: Başlık kısmını doldurmanız gerekiyor.

en: Subject:
tr: Başlık:

en: Submit
tr: Gönder

en: Submit button
tr: Gönderme butonu

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
tr: Böyle bir kullanıcı adı bulunamadı. Ayarlar kaydedilmedi.

en: Support
tr: Destek

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Max file size: 2MB
tr: Desteklenen dosya uzantıları: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. En büyük dosya boyutu: 2MB

en: Text
tr: Metin

en: Text color
tr: Metin rengi

en: Text fields color
tr: Metin alanlarının rengi

en: Thank you for contacting us.
tr: İletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

en: The email address in the 'From' field
tr: 'Gönderen' alanındaki e-posta adresi

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
tr: 'Gönderici' alanında formu dolduran kullanıcının e-posta adresi gösterilecek.

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya yüklenemedi.

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
tr: 'Gönderici' alanında formu dolduran ziyaretçinin adı kullanılacak.

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
tr: Eklentinin ayarları değiştirildi. Değişiklikleri kaydetmek için 'Değişiklikleri Kaydet' butonuna basmayı unutmayın.

en: The text in the 'From' field
tr: 'Gönderici' alanındaki metin

en: The user's email address:
tr: Kullanıcının e-posta adresine:

en: They work the same way.
tr: Aynı şekilde çalışırlar.

en: This email address will be used in the 'From' field.
tr: 'Gönderici' alanında bu e-posta adresi gösterilecek.

en: This file is too large.
tr: Dosyanın boyutu çok büyük.

en: This functionality is available in the Pro version of the plugin. For more details, please follow the link
tr: Bu seçenek sadece PRO versiyonunda kullanılabilir. Detaylı bilgi için,

en: This text will be used in the 'FROM' field
tr: 'GÖNDERİCİ' alanında bu metin kullanılacak

en: Tips below the Attachment
tr: Dosya yükleme alanı altında açıklama

en: Tips below the Attachment block
tr: Dosya yükleme alanı altında gösterilecek açıklamalar

en: To send mail you can use the php mail function
tr: E-postanın gönderimi için PHP Mail fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

en: Url
tr: URL

en: Use shortcode
tr: Kısa kodu kullan

en: Use this email address:
tr: Mesaj bu e-posta adresine gönderilsin:

en: Used
tr: Kullanılsın mı?

en: User email
tr: Kullanıcı e-postası

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Users can attach the following file formats
tr: Kullanıcılar şu uzantılardaki dosyaları yükleyebilirler

en: Using (user agent)
tr: Şununla:

en: Using Contact Form to DB powered by
tr: Contact Form to DB eklentisi ile,

en: Visible
tr: Görünür

en: What to use?
tr: Hangi yöntem?

en: Width in px, numbers only
tr: Piksel cinsinden genişlik, sadece sayı

en: Wp-mail
tr: Wp-Mail

en: You can use the wp_mail function for mailing
tr: E-postanın gönderimi için wp_mail fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

en: Your name is required.
tr: İsminizi yazmanız gerekiyor.

en: for this language
tr: bu dil için

en: or
tr: ya da

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
tr: ya da daha üstü, pasifleştirilmesinin sebebi bu! Lütfen Wordpress'i güncelleyin ve yeniden deneyin.

en: powered by
tr: geliştirici:

en: requires
tr: Gerekli
